drážní doprava

Nákladní doprava

Společnost RETROLOK s.r.o. Vám nabízí kompletní služby při zajišťování přeprav v nákladní železniční dopravě. Jedná se zejména o služby spojené s přepravami nákladu včetně odbavení a zajištění  vlakové dokumentace, předepsaných prohlídek železničních vozů a kontroly správného uložení a upevnění přepravovaného nákladu.

Osobní doprava

Společnost RETROLOK s.r.o. nabízí v oblasti přeprav osob velm flexibilní a cenově přijatelné služby. Jedná se zejména o dopravu dětí na tábory a různé akce a dále zajišťujeme přepravy na přání zákazníka pro různé firemní účely.

Historická doprava

Společnost RETROLOK s.r.o. zajišťuje provozování historických jízd, zejména po hradech a zámcích, historicky významných lokalitách a pro účely filmování.

neveřejná nákladní železniční doprava

Zážitek na celý život

V nákladní železniční dopravě jsme schopni zpracovat nabídku, která bude plně akceptovat požadavky přepravce na termíny a způsoby realizace požadované přepravy.

  V souvislosti s provedením přepravy jsme schopni zajistit i případné zpracování sestavy na vlečce a následné přistavení na dopravní koleje v železniční stanici.

  Samozřejmostí je provedení všech potřebných úkonů spojených s kontrolou technických stavů naložených železničních nákladních vozů, naložení a upevnění nákladu a v neposlední řadě i zpracování technické a dopravní dokumentace nutné k provedení přepravy.

neveřejná osobní železniční doprava

Zážitek na celý život

Společnost RETROLOK s.r.o. Vám dokáže zpracovat kompletní logistické zajištění přepravy osob na Vámi pořádané akce nebo třeba jen výletní vlak pro Vaše zaměstnance. Do začátku nám zadáte požadavek, odkud a kam by se měla přeprava konat, pro jaký počet osob a v jakém termínu, a my Vám zpracujeme kompletní logistické řešení a cenovou nabídku.

  V souvislosti s přepravou jsme schopni zajistit i případné občerstvení po dobu jízdy nebo možnost zařazení například spacího vozu a přepravy osob přes noc.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.